W Komendzie Głównej Państwowej Straży Pożarnej wręczone zostały awanse na pierwszy stopień oficerski. Wśród 43 awansowanych funkcjonariuszy z całej Polski był jeden z kamiennogórskiej jednostki.
Uroczystość odbyła się dzisiaj (13 listopada) z okazji Święta Niepodległości. Udział w niej wzięli m.in.: wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Wiesław Leśniakiewicz, komendant główny PSP nadbryg. dr inż. Mariusz Feltynowski, komendanci główni Policji, Straży Granicznej oraz Służby Ochrony Państwa.
Wśród awansowanych był młodszy kapitan Marek Malich.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze