Z pucharem i medalami wracają do domów członkowie Dziecięcej Drużyny Pożarniczej z OSP Ptaszków. Młodzi strażacy brali udział w III Międzynarodowej Olimpiadzie Dziecięcych Drużyn Pożarniczych.
Impreza odbyła się w Wieruszowie Wystartowało 35 drużyn. Każda musiała wziąć udział w minimum trzech z czterech zadań. Młodzi strażacy z Ptaszkowa wystartowali we wszystkich konkurencjach. Wykonali musztrę, pokonali sztafetę i dwa rodzaje ćwiczenia bojowego.
III Międzynarodowa Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych from Express Event on Vimeo.
Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i nagrody. Drużyny odebrały również puchary.

fot. relacja wideo z zawodów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze