Grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze dotarła do Szwecji. Młodzież będzie odbywać staże w Malmö. To pierwszy wyjazd do Szwecji, do tej pory podobne staże uczniowie ZSZiO odbywali w Niemczech.
Do Szwecji wyjechało 24 uczniów, 12 przyszłych logistyków i 12 przyszłych techników organizacji usług gastronomicznych. Staże trwać będą miesiąc.
W tym roku młodzież z ZSZiO odbywać będzie staże w Szwecji i Portugalii.
Staże odbywają się w ramach zadania „Praktyki zawodowe za granicą drogą do rozwoju zawodowego” w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe.

fot. ZSZiO Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze