Reklama

Staże w Szwecji

Grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze dotarła do Szwecji. Młodzież będzie odbywać staże w Malmö. To pierwszy wyjazd do Szwecji, do tej pory podobne staże uczniowie ZSZiO odbywali w Niemczech.

Do Szwecji wyjechało 24 uczniów, 12 przyszłych logistyków i 12 przyszłych techników organizacji usług gastronomicznych. Staże trwać będą miesiąc.

W tym roku młodzież z ZSZiO odbywać będzie staże w Szwecji i Portugalii.

Staże odbywają się w ramach zadania „Praktyki zawodowe za granicą drogą do rozwoju zawodowego” w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe.

Reklama

fot. ZSZiO Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama