Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Marciszowa sprzątali cmentarz i zaniedbane groby.
Akcja zorganizowana został w związku ze zbliżającą się uroczystością Wszystkich Świętych. - Dbając o tradycję i okazując szacunek zmarłym, posprzątaliśmy ścieżki między grobami, plac wokół krzyża oraz teren cmentarza. - piszą uczestnicy.

źródło: facebook / MDP Marciszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze