Reklama

Spotkanie profilaktyczne

Uczniowie szkół średnich z Kamiennej Góry uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym dotyczących skóry i jej chorób. Nie była to zwykła pogadanka, a przedstawienie przygotowane przez Akademię Doktora Pieprzyka z Wrocławia.

Spotkanie dotyczyło profilaktyki trądzika oraz czerniaka. Uczniom przypomniano podstawową wiedzę dotyczącą ludzkiej skóry oraz czynników mających na nią wpływ m.in. podczas opalania.

Akademia Doktora Pieprzyka już kilka razy była w Kamiennej Górze. Do tej pory organizowała profilaktyczne spotkania dla młodszych dzieci. W tym roku rozpoczął się cykl zajęć dla starszej młodzieży.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama