Uczniowie szkół średnich z Kamiennej Góry uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym dotyczących skóry i jej chorób. Nie była to zwykła pogadanka, a przedstawienie przygotowane przez Akademię Doktora Pieprzyka z Wrocławia.
Spotkanie dotyczyło profilaktyki trądzika oraz czerniaka. Uczniom przypomniano podstawową wiedzę dotyczącą ludzkiej skóry oraz czynników mających na nią wpływ m.in. podczas opalania.

Akademia Doktora Pieprzyka już kilka razy była w Kamiennej Górze. Do tej pory organizowała profilaktyczne spotkania dla młodszych dzieci. W tym roku rozpoczął się cykl zajęć dla starszej młodzieży.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze