W Domu Kultury w Lubawce odbędzie się spotkanie dotyczące wilków. Inspiracją do rozmowy o tych zwierzętach są ostatnie spotkania z nimi we wsiach na terenie gminy Lubawka.
Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia, początek o godzinie 17:00. Spotkanie organizuje Sudeckie Towarzystwo Przyrodnicze.
W spotkaniu może uczestniczyć każdy zainteresowany.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze