Nadleśnictwo Kamienna Góra zaprasza do szkółki leśnej w Krzeszowie na spotkanie dotyczące gospodarki leśnej w leśnictwie Krzeszów.
Spotkanie podzielone zostanie na dwie części. Na początku przedstawiona zostanie charakterystyka nadleśnictwa i specyfika pracy w leśnictwie Krzeszów. Będzie również czas na zadawanie pytań.
W drugiej części zaplanowany jest spacer. - Pokażemy, jak wygląda przebudowa drzewostanów, na czym polegają trzebieże i w jaki sposób odtwarzamy cenne siedliska łąkowe. - informują organizatorzy. Długość spaceru dostosowana zostanie do pogody oraz potrzeb uczestników.
Organizatorzy proszą o zgładzanie chęci uczestnictwa na adres email nadleśnictwa: [email protected]
Spotkanie odbędzie się 14 lutego (sobota), początek o godzinie 10:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze