Reklama

Wilk w Miszkowicach: Mieszkańcy informują o nocnym spotkaniu

Mieszkańcy Miszkowic informują, że w nocy, w centrum wsi widziany był samotny wilk. Nie ma zdjęć z tego "spotkania", ale samo zdarzenie jest bardzo prawdopodobne.

Wilk miał być widziany m.in. przy kościelnym murze około północy. Jeden z mieszkańców mówi, że wcześniej słyszał odgłos racic na asfalcie. Wilk po spotkaniu z człowiekiem miał wrócić do lasu.

Zdarzenie nie zostało udokumentowane, ale jest bardzo prawdopodobne. Wilki żyją w okolicach Miszkowic, Jarkowic. W pogoni za zwierzyną zapędzają się bardzo blisko siedlisk ludzkich, m.in. do centrum Niedamirowa.

Reklama

Wilki są pod ochroną. Raczej unikają kontaktu z ludźmi. Warto jednak zachować ostrożność.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama