Mieszkańcy Miszkowic informują, że w nocy, w centrum wsi widziany był samotny wilk. Nie ma zdjęć z tego "spotkania", ale samo zdarzenie jest bardzo prawdopodobne.
Wilk miał być widziany m.in. przy kościelnym murze około północy. Jeden z mieszkańców mówi, że wcześniej słyszał odgłos racic na asfalcie. Wilk po spotkaniu z człowiekiem miał wrócić do lasu.
Zdarzenie nie zostało udokumentowane, ale jest bardzo prawdopodobne. Wilki żyją w okolicach Miszkowic, Jarkowic. W pogoni za zwierzyną zapędzają się bardzo blisko siedlisk ludzkich, m.in. do centrum Niedamirowa.
Wilki są pod ochroną. Raczej unikają kontaktu z ludźmi. Warto jednak zachować ostrożność.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze