W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj pasowanie uczniów klas pierwszych szkoły branżowej i technikum.
Uroczystość rozpoczęło ślubowanie złożone przez uczniów klasy mundurowej. Chwilę później ci sami pierwszoklasiści zostali pasowani na kadetów.
Pozostali uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie.
W uroczystości uczestniczyło czterech żołnierzy armii amerykańskiej, którzy stacjonują obecnie w Świętoszowie. Amerykanie od rana poznawali ZSZiO. Jak sami mówili najbardziej podobało im się jedzenie serwowane w szkole oraz przyjazne nastawienie gospodarzy spotkania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze