Reklama

Ślubowanie w ZSZiO

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj pasowanie uczniów klas pierwszych szkoły branżowej i technikum.

Uroczystość rozpoczęło ślubowanie złożone przez uczniów klasy mundurowej. Chwilę później ci sami pierwszoklasiści zostali pasowani na kadetów.

Pozostali uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie.

W uroczystości uczestniczyło czterech żołnierzy armii amerykańskiej, którzy stacjonują obecnie w Świętoszowie. Amerykanie od rana poznawali ZSZiO. Jak sami mówili najbardziej podobało im się jedzenie serwowane w szkole oraz przyjazne nastawienie gospodarzy spotkania.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama