Reklama

Siedem drużyn

Dzisiaj (sobota, 27 czerwca) na stadionie w Lubawce rozegrany został Turniej Piłki Nożnej im. Stanisława Andrzejewskiego, piłkarskiego działacza stawiającego na pracę z dziećmi.



W turnieju uczestniczyło siedem drużyn reprezentujących cztery kluby z terenu powiatu kamiennogórskiego. Dwie drużyny reprezentowały Olimpię Kamienna Góra, trzy Orła Lubawka. Po jednej ekipie wystawili Czarni Przedwojów i Włókniarz Chełmsko Śląskie. W każdej drużynie mogło grać 9 piłkarzy z rocznika 2002 lub młodszych.



Młodzi piłkarze zagrali systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 15 minut. Turniej wygrała pierwsza drużyna Olimpii, przed trzecia drużyną Orła i Czarnymi. Najlepszym strzelcem został Dawid Greniuk (Olimpia), najlepszym bramkarzem Dawid Gierek (Włókniarz), najlepszym zawodnikiem Gabriel Grygiel (Czarni), a najlepszym obrońcą Karolina Kwaśniewska (Czarni).

Reklama

Serdeczne podziękowania za wsparcie rzeczowe i finansowe Turnieju Piłkarskiego im. Stanisława Andrzejewskiego
Sponsorzy:
Gmina Lubawka
Burmistrz Miasta i Gminy Lubawka Ewa Kocemba
Gambit Lubawka Spółka Z O.O.
Wiece Starosta Powiatu Kamiennogórskiego Małgorzata Krzyszkowska
Radny  Rady Miasta Lubawka Artur Sarzyński
Członek Zarządu Powiatu Kamiennogórskiego  Jan Orzechowski
Kawiarenka Sportowa Piotr Matyszczak
Ewa Andrzejewska
Radosław Matusik
Tomasz Matusik
Tomasz Pająk
Rafał Szczuka
Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce

Zarząd MKS Orzeł Lubawka

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama