Dzisiaj (sobota, 27 czerwca) na stadionie w Lubawce rozegrany został Turniej Piłki Nożnej im. Stanisława Andrzejewskiego, piłkarskiego działacza stawiającego na pracę z dziećmi.
W turnieju uczestniczyło siedem drużyn reprezentujących cztery kluby z terenu powiatu kamiennogórskiego. Dwie drużyny reprezentowały Olimpię Kamienna Góra, trzy Orła Lubawka. Po jednej ekipie wystawili Czarni Przedwojów i Włókniarz Chełmsko Śląskie. W każdej drużynie mogło grać 9 piłkarzy z rocznika 2002 lub młodszych.

Młodzi piłkarze zagrali systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 15 minut. Turniej wygrała pierwsza drużyna Olimpii, przed trzecia drużyną Orła i Czarnymi. Najlepszym strzelcem został Dawid Greniuk (Olimpia), najlepszym bramkarzem Dawid Gierek (Włókniarz), najlepszym zawodnikiem Gabriel Grygiel (Czarni), a najlepszym obrońcą Karolina Kwaśniewska (Czarni).

Serdeczne podziękowania za wsparcie rzeczowe i finansowe Turnieju Piłkarskiego im. Stanisława Andrzejewskiego
Sponsorzy:
Gmina Lubawka
Burmistrz Miasta i Gminy Lubawka Ewa Kocemba
Gambit Lubawka Spółka Z O.O.
Wiece Starosta Powiatu Kamiennogórskiego Małgorzata Krzyszkowska
Radny Rady Miasta Lubawka Artur Sarzyński
Członek Zarządu Powiatu Kamiennogórskiego Jan Orzechowski
Kawiarenka Sportowa Piotr Matyszczak
Ewa Andrzejewska
Radosław Matusik
Tomasz Matusik
Tomasz Pająk
Rafał Szczuka
Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce
Zarząd MKS Orzeł Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze