Aktualizacja 15"53
Wyniki turnieju
Turniej wygrała reprezentacja Komendy Miejskiej Policji z Jeleniej Góry. Drugie miejsce zajęli policjanci z komendy w Kamiennej Górze. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Państwowej Straży Pożarnej z Kamiennej Góry, a czwarte OSP Marciszów.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Dziedzic (KMP Jelenia Góra). Najlepszą zawodniczką Katarzyna Trzepak-Balicka (KPP Kamienna Góra).

fot. użyczone
Oryginalna informacja
Od turnieju piłki siatkowej rozpoczął się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Marciszowie.
Na sali przy szkole rozgrywany jest II Turniej Służb Mundurowych Szóstek Siatkarskich o puchar wójta Gminy Marciszów. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny reprezentujące komendy policji w Kamiennej Górze i Jeleniej Górze, komendę straży pożarnej w Kamiennej Górze oraz OSP Marciszów.
Wpisowe oraz dodatkowe datki od uczestników i kibiców trafią do puszki WOŚP. Dodatkowo uczestnicy turnieju przekażą fanty na licytację m.in. piłkę oraz koszulkę.
Siatkarzom kibicował Kamil Tylutki, strażak poważnie poszkodowany podczas gaszenia pożaru.
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze