Reklama

Finał WOŚP w Marciszowie - II Turniej Służb Mundurowych Szóstek Siatkarskich

Aktualizacja 15"53
Wyniki turnieju

Turniej wygrała reprezentacja Komendy Miejskiej Policji z Jeleniej Góry. Drugie miejsce zajęli policjanci z komendy w Kamiennej Górze. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Państwowej Straży Pożarnej z Kamiennej Góry, a czwarte OSP Marciszów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Dziedzic (KMP Jelenia Góra). Najlepszą zawodniczką Katarzyna Trzepak-Balicka (KPP Kamienna Góra).


fot. użyczone


Oryginalna informacja
Od turnieju piłki siatkowej rozpoczął się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Marciszowie.

Reklama

Na sali przy szkole rozgrywany jest II Turniej Służb Mundurowych Szóstek Siatkarskich o puchar wójta Gminy Marciszów. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny reprezentujące komendy policji w Kamiennej Górze i Jeleniej Górze, komendę straży pożarnej w Kamiennej Górze oraz OSP Marciszów.

Wpisowe oraz dodatkowe datki od uczestników i kibiców trafią do puszki WOŚP. Dodatkowo uczestnicy turnieju przekażą fanty na licytację m.in. piłkę oraz koszulkę.

Siatkarzom kibicował Kamil Tylutki, strażak poważnie poszkodowany podczas gaszenia pożaru.

Reklama

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama