Kamil Tylutki podziękował za zbiórkę
Kochani chciał bym BARDZO podziękować za bezinteresowną pomoc , otwarte serce, życzliwość i każdą złotówkę jaką przeznaczyliście na mój powrót do zdrowia oraz służby.
Jestem niezmiernie wdzięczny za okazałe wsparcie i uświadamia mnie że warto pomagać . Wszystkie pieniążki zebrane będą wykorzystane na jak najszybszy powrót do zdrowia , sprawności oraz do tego bym mógł wrócić do służby i nadal robić to co kocham czyli pomagać innym w potrzebie
Dziękuję jeszcze raz wszystkim .
Pozdrawiam
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze