Reklama

Siatkarskie turnieje

Dzisiaj (niedziela, 10 listopada) na sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrane zostały turnieje młodziczek i młodzików KS Sudety. W obu grupach były to zawody kończące pierwszy etap rozgrywek.

 

Jako pierwsze turniej rozpoczęły młodziczki. Pokonały SL Salos RP Nowa Ruda 2:0 (25:15, 25:17) oraz Smilebus UKS Wieża II Radków 2:9 (25:23, 25:8). W trzecim meczu Salos wygrał ze Smilebusem 2:0 (25:13, 25:12). W grupie wygrał Salos (10 punktów), przed Polonią Świdnica II (10). Trzecie miejsce wywalczyły Sudety (8), czwarte Smilebus (8).

W turnieju młodzików Sudety pokonały KPS Świdnica 2:0 (25:8, 25:1), przegrały z JKS Spartakus Jawor 0:2 (21:25, 11:25). Spartakus pokonał KPS 2:0 (25:5, 25:5). Grupę wygrał Spartakus (12 punktów), drugie miejsce zajęły Sudety (10), trzecie Gwardia II Wrocław (8), czwarte KPS (6). Za tydzień łmodzicy rozegrają pierwszy turniej ćwierćfinałowy. W grupie rywalizować będą z Cuprum Lubin, TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych i MKS Olavia Oława. Turniej w Kamiennej Górze zaplanowany jest na 24 listopada.

Reklama

Wyniki za dzps.pl

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama