Dzisiaj (niedziela, 10 listopada) na sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrane zostały turnieje młodziczek i młodzików KS Sudety. W obu grupach były to zawody kończące pierwszy etap rozgrywek.
Jako pierwsze turniej rozpoczęły młodziczki. Pokonały SL Salos RP Nowa Ruda 2:0 (25:15, 25:17) oraz Smilebus UKS Wieża II Radków 2:9 (25:23, 25:8). W trzecim meczu Salos wygrał ze Smilebusem 2:0 (25:13, 25:12). W grupie wygrał Salos (10 punktów), przed Polonią Świdnica II (10). Trzecie miejsce wywalczyły Sudety (8), czwarte Smilebus (8).
W turnieju młodzików Sudety pokonały KPS Świdnica 2:0 (25:8, 25:1), przegrały z JKS Spartakus Jawor 0:2 (21:25, 11:25). Spartakus pokonał KPS 2:0 (25:5, 25:5). Grupę wygrał Spartakus (12 punktów), drugie miejsce zajęły Sudety (10), trzecie Gwardia II Wrocław (8), czwarte KPS (6). Za tydzień łmodzicy rozegrają pierwszy turniej ćwierćfinałowy. W grupie rywalizować będą z Cuprum Lubin, TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych i MKS Olavia Oława. Turniej w Kamiennej Górze zaplanowany jest na 24 listopada.

Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze