Na sali przy szkole w Marciszowie rozegrany został turniej siatkarzy, finał strefy jeleniogórskiej. Zawody były częścią XXV Dolnośląskich Igrzysk LZS — Mieszkańców wsi i miast.
Prawo gry w finale strefy miały najlepsze drużyny z powiatów karkonoskiego, lwóweckiego i kamiennogórskiego. Zagrały drużyny Bobra Marciszów, ZSET Rakowice i UKS Sokoliki Janowice Wielkie. Rozegrane zostały trzy mecze. Bóbr wygrał dwa spotkanie, oba 2:0 i zajął pierwsze miejsce w strefie. Siatkarze z marciszowskiej drużyny wywalczyli prawo gry w finale dolnośląskim. Drugie miejsce w strefie zajęła drużyna z Rakowic, które pokonała Sokoliki 2:0.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze