4 kwietnia (wtorek) do Pisarzowic przyjechali saperzy z Patrolu Saperskiego nr 23 z Bolesławca.
Saperzy prowadzą prelekcje na temat ich pracy oraz zagrożeń wynikających z pozostałości po wojnie. We wtorek saperzy odwiedzili uczniów szkoły w Pisarzowicach.
Saperzy zaprezentowali sprzęt, którego używają w czasie akcji. Uczniowie mogli też obejrzeć saperski samochód. Młodzież najbardziej spodobał się pokaz atrap niewybuchów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze