Reklama

Konkurs na dyrektorów placówek oświatowych w kamiennogórskim starostwie

Wczoraj minął termin składania ofert w konkursie na dyrektorów trzech placówek oświatowych podległych kamiennogórskiemu starostwu.

Konkursy ogłoszone zostały w związku ze zbliżającym się końcem kadencji obecnych dyrektorów. Starostwo szuka szefów Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, Zespołu Szkół Specjalnych oraz Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących.

Na każdy z konkursów złożona została jedna oferta. Można przypuszczać, że złożyły je obecne dyrektorki. Konkursy mają się odbyć 8 marca.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/03/2024 17:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama