Wczoraj minął termin składania ofert w konkursie na dyrektorów trzech placówek oświatowych podległych kamiennogórskiemu starostwu.
Konkursy ogłoszone zostały w związku ze zbliżającym się końcem kadencji obecnych dyrektorów. Starostwo szuka szefów Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, Zespołu Szkół Specjalnych oraz Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących.
Na każdy z konkursów złożona została jedna oferta. Można przypuszczać, że złożyły je obecne dyrektorki. Konkursy mają się odbyć 8 marca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze