Rozpoczęły się zapisy na wędrówkę "Z watahą przekraczamy granice". Impreza ma się odbyć 14 stycznia 2023 roku w Lubawce.
Start i metę wędrówki zaplanowano na stadionie w Lubawce. Uczestnicy będą mieli do pokonania jedną z dwóch tras. Krótsza będzie miała 24 km długości, dłuższa 60 km. Na krószym dystansie obowiązywać będzie limit czasu - 8 godzin, na duższym 20 godzin. Na obu dystansach organizatorzy przewidzieli po 100 uczestników.
CHętni do wędrówki mogą zgłaszać się wysyłając maila na adres [email protected] W mailu należy podać imię i nazwisko, rok urodzeia, miejsce zamieszkania, wybrany dystans (24 lub 60 km), aktualny numer telefonu oraz adres e-mail.
Udział w imprezie będzie bezpłatny.
W imprezie uczestniczyć mogą tylko dorośli.
Pełny regulamin na facebooku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze