Reklama

Rusza Wataha

Rozpoczęły się zapisy na wędrówkę "Z watahą przekraczamy granice". Impreza ma się odbyć 14 stycznia 2023 roku w Lubawce.

Start i metę wędrówki zaplanowano na stadionie w Lubawce. Uczestnicy będą mieli do pokonania jedną z dwóch tras. Krótsza będzie miała 24 km długości, dłuższa 60 km. Na krószym dystansie obowiązywać będzie limit czasu - 8 godzin, na duższym 20 godzin. Na obu dystansach organizatorzy przewidzieli po 100 uczestników.

CHętni do wędrówki mogą zgłaszać się wysyłając maila na adres [email protected] W mailu należy podać imię i nazwisko, rok urodzeia, miejsce zamieszkania, wybrany dystans (24 lub 60 km), aktualny numer telefonu oraz adres e-mail.

Reklama

Udział w imprezie będzie bezpłatny.

W imprezie uczestniczyć mogą tylko dorośli.

Pełny regulamin na facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama