W Lubawce ponowie zabłyśnie miejska choinka. Podobnie jak w latach ubiegłych miejskie świąteczne drzewko udekorowane zostanie na placu przy ul. Kombatantów. W tym roku uroczyste rozświetlenie wzbogacone zostanie o nowy element.
Rozświetlenie lubawskiej choinki zaplanowane jest na 18 grudnia o godzinie 18. Podczas uroczystości rozpoczęta zostanie zbiórka artykułów (słodyczy, chemii, kocy, zabawek, nowej pościeli, AGD, artykułów szkolnych), które trafią do ubogich mieszkańców gminy Lubawka. Dary można przynieść na uroczystość rozświetlenia choinki lub przekazać do Zakładu Gospodarki Miejskiej (ul. Zielona) lub Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórska). Dary rozdawane będą przez Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze