Do trzeciej już edycji konkursu ?Tam gdzie ja ? tam moja flaga? wpłynęło ponad 160 prac. Dzisiaj (piątek, 2 maja) w Galerii na Piętrze odbyło się wręczenie nagród.
Wśród celów konkursu znalazło się m.in. promowanie święta flagi Państwowej, promowanie tożsamości narodowej oraz rozwój plastyczny uczestników.
Nagrody wręczyła instruktor prowadząca zajęcia w Galerii Centrum Iwona Gurgul.
W kategorii ? dzieci przedszkolne laureatami zostali:
Maja Oleksy i Oliwia Dalecka (Przedszkole nr 3) i Jessica Cholewińska (Przedszkole nr 2)
W kategorii ? uczniowie klas I ? IV :
Anna Żelazko (Szkoła podstawowa nr 2 ) oraz Maja Basta i Marcel Breitenfellner ze Szkoły Podstawowej nr 1
W kategorii uczniowie kl. V ? VI :
Alicja Żelazko (Szkoła Podstawowa nr 2) i oraz Sandra Burska i Patrycja Schabińska ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Wyróżnieni zostali : Patrycja Majerska, Roksana Kasperska, Kaja Kozicka, Ala Komorowska, Luiza Czerwonka, Maciej Rydz, Katarzyna Druciak, Kacper Wolak, Marcel Charczuk, Julia Kowal, Agata Pałkiewicz, Zosia Niemira, Oliwia Tokarska, Wiktor Czyczkan, Martyna Szymczak i Anna Niedźwiecka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze