Reklama

Rowerem na Śnieżkę

Dzisiaj (niedziela, 6 września) odbyła się trzecia edycja imprezy "Rowerem na Śnieżkę". Wśród 350 zawodników, którzy pokonali trasę z Karpacza na szczyt Śnieżki znaleźli się zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.



Zawodnicy mieli do pokonania 14,5 km oraz 1000m przewyższenia. Wymagająca trasa nie była jedyną trudnością. Wjazd utrudniała niska temperatura, mocne porywy wiatru i deszcz. Na szczycie temperatura wynosiła ok. 2 stopni i oprócz deszczu padał również śnieg.

Zawody wygrał Michał Ficek z Mysłowic z czasem 54 min i 59 sek., natomiast wśród kobiet najszybsza była Iwona Rychlewska z Kołobrzegu z czasem 1h 22min. 16sek.

Wyniki zawodników z powiatu kamiennogórskiego:
Radosław Oblicki (Olszyny) czas 1h 25min. 38sek, 94 w Open, w kat. M3 - 36
Leszek Łabuda (Kamienna Góra) czas 1h 35min. 22sek, 167 w Open, w kat. M5 - 10
Dominika Łabuda (Kamienna Góra) czas 1h 40min. 17sek, 204 w Open, w kat K2 - 4
Dariusz Gwiżdż (Kamienna Góra) czas 1h 49min. 39sek, 251 w Open, w kat. M2- 53

Wyniki za datasport.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama