Dzisiaj (niedziela, 6 września) odbyła się trzecia edycja imprezy "Rowerem na Śnieżkę". Wśród 350 zawodników, którzy pokonali trasę z Karpacza na szczyt Śnieżki znaleźli się zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.
Zawodnicy mieli do pokonania 14,5 km oraz 1000m przewyższenia. Wymagająca trasa nie była jedyną trudnością. Wjazd utrudniała niska temperatura, mocne porywy wiatru i deszcz. Na szczycie temperatura wynosiła ok. 2 stopni i oprócz deszczu padał również śnieg.
Zawody wygrał Michał Ficek z Mysłowic z czasem 54 min i 59 sek., natomiast wśród kobiet najszybsza była Iwona Rychlewska z Kołobrzegu z czasem 1h 22min. 16sek.
Wyniki zawodników z powiatu kamiennogórskiego:
Radosław Oblicki (Olszyny) czas 1h 25min. 38sek, 94 w Open, w kat. M3 - 36
Leszek Łabuda (Kamienna Góra) czas 1h 35min. 22sek, 167 w Open, w kat. M5 - 10
Dominika Łabuda (Kamienna Góra) czas 1h 40min. 17sek, 204 w Open, w kat K2 - 4
Dariusz Gwiżdż (Kamienna Góra) czas 1h 49min. 39sek, 251 w Open, w kat. M2- 53
Wyniki za datasport.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze