W niedzielę, 2 kwietnia o godz. 21:00 odbędą się uroczystości, upamiętniające rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Tegoroczne zgromadzenie będzie miało miejsce na Placu Jana Pawła II.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 21:00. Na 21:37 zaplanowano odśpiewanie Barki. Jak co roku swój udział zapowiedzieli strażacy z z jednostki OSP Lubawka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze