Wierni z Lubawki zgromadzili się o godzinie 21 na placu przed kościołem parafialnym. Wspólnie modlili się w 18. rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II.
Uroczystość prowadził nowy proboszcz, który 18 lat temu był wikarym w lubawskim kościele. Później przeniesiony został do innej parafii i teraz wrócił do Lubawki. Podczas uroczystości przedstawił sylwetkę papieża.
Dokładnie w rocznicę śmierci papieża wierni zaśpiewali Barkę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze