W 18. rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II wierni spotkali się przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze przy obelisku poświęconym rocznicy pontyfikatu.
Przy obelisku zgromadziła się spora grupa mieszkańców. Wspólna modlitwa trwała kilkadziesiąt minut. Ksiądz Piotr Smoliński przyniósł relikwie świętego Jana Pawła II, którymi udzielone zostało błogosławieństwo zebranym.

Tradycyjnie o 21.37, dokładnie w rocznicę śmierci papieża, race odpalili kibice Górnika Wałbrzych. W tym roku wywiesili baner z napisem "Nie damy szargać Jana Pawła 2".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze