Zgodnie z zapowiedziami średni wóz na podwoziu renault trafił dzisiaj do Ochotniczej Straży Pożarnej w Marciszowie.
Pod koniec marca do służby w PSP Kamienna Góra wszedł nowy średni wóz na podwoziu MAN. Zastąpił 16-letnie renault. Zgodnie z ustaleniami wycofany z PSP wóz trafił dzisiaj do OSP Marciszów. Pojazd zastąpi wysłużonego mercedesa.
fot. facebook / 998 Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze