- 63 lata, żonaty, radny miasta Kamienna Góra obecnej kadencji, inżynier budownictwa, specjalista z zakresu zarządzania i wyceny nieruchomości, audytor energetyczny.
Absolwent: Politechniki Śląskiej, Politechniki Wrocławskiej, Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, były pracownik: Politechniki Wrocławskiej, Urzędu Gminy w Kamiennej Górze oraz Spółki Mieszkaniowej w Kamiennej Górze.
- żonaty, dwie dorosłe córki, posiada duże doświadczenie samorządowe, radny czterech kadencji, długoletni pracownik straży pożarnej, główny obszar działalności samorządowej to pomoc mieszkańcom miasta będącym w trudnej sytuacji mieszkaniowej oraz dbałość o rozwój i estetykę miasta.
- mężatka, mama dwojga dzieci, osoba bezpartyjna, prywatnie i zawodowo związana z Kamienną Górą, magister ekonomii, finansista i podatkowiec; radna Rady Miasta dwóch ostatnich kadencji, od 2021 roku Przewodnicząca Rady, przewodnicząca Komisji Budżetu, Strategii i Rozwoju, twórczyni Budżetu Obywatelskiego Kamiennej Góry, nauczyciel dyplomowany Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, egzaminator w zawodzie. Główne obszary zainteresowań w pracy samorządowej to: finanse publiczne, analiza płynności finansowej miasta, inwestycje miejskie i ich efektywność, polityka senioralna i młodzieżowa, wsparcie kamiennogórskich przedsiębiorców, możliwości pozyskiwania inwestorów, bezpieczeństwo mieszkańców.
- radny dwóch kadencji, społecznik, pełnomocnik osób niepełnosprawnych w latach 2016 – 2021, wolontariusz PP3, zajął I miejsce w plebiscycie Gazety Wrocławskiej Osobowość Roku 2017 w działalności społecznej, Przewodniczący Rady Miasta w latach 2018 – 2021, główny obszar działalności samorządowej to: profilaktyka zdrowotna poprzez finansowanie programów prozdrowotnych, działania na rzecz osób wykluczonych społecznie, integracja osób niepełnosprawnych ze środowiskiem lokalnym.
- żonaty, dwóch dorosłych synów, radny pięciu kadencji, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, długoletni nauczyciel i dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze, instruktor od ponad trzydziestu lat prowadzący młodzieżowy zespół teatralny, główne obszary działalności samorządowej: edukacja, kultura, sport szkolny, miejskie inwestycje, ochrona środowiska, działania integrujące społeczność lokalną, współpraca między samorządami lokalnymi, promocja miasta.
Stowarzyszenie Regionalne „Dialog” tworzy Komitet Wyborczy nie identyfikujący się z żadną partią polityczną. Po raz pierwszy powstał dwadzieścia sześć lat temu i od tego czasu skupia wokół siebie ludzi, dla których ważna jest praca dla miasta i powiatu, a nie działanie w imię interesów partyjnych. Komitet Wyborczy był i jest otwarty dla ludzi aktywnych, godnych zaufania i rzetelnych. Łączy osoby różnych środowisk, profesji i zainteresowań. Kandydaci Stowarzyszenia Regionalnego „Dialog” są gwarancją spokojnych i skutecznych rozmów, rozwiązywania rzeczywistych problemów, jakie stoją przed samorządami. Są gwarancją zmian i postępu w Kamiennej Górze. Dowód takiej postawy daliśmy dotychczasową działalnością, podczas której społeczeństwo mogło już nas ocenić za pracę na jego rzecz.
Oddanie przez mieszkańców Kamiennej Góry głosów na kandydatów Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia Regionalnego „Dialog” przyczyni się do kontynuowania wielu rozpoczętych prac i zmian na lepsze w naszym mieście.
I tym razem również nie będą to zmarnowane głosy.
MIASTU POTRZEBNY JEST DIALOG!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze