Każde z działań może być realizowane samodzielnie przez poszczególne samorządy, jednak to właśnie współpraca i wspólne działania pozwalają ograniczyć koszty i poprawić efektywność przedsięwzięć. Dlatego właśnie chcemy, wspólnie z miastem i gminami naszego regionu, podjąć współpracę dla rozwoju. Priorytetami w naszych działaniach będą:
Powiat kamiennogórski jest wyjątkowy, jak ludzie którzy tu mieszkają i to dla nich, dla podniesienia warunków ich życia, chcemy podjąć współpracę dla rozwoju
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze