Szanowni Mieszkańcy,
wielkim zaszczytem był dla mnie mandat zaufania, jaki powierzyliście mi Państwo w trzech poprzednich kadencjach (lata 2010-2024), dając możliwość pełnienia roli Radnego Gminy Marciszów. Czas ten pozwolił mi na zdobycie doświadczenia w samorządzie oraz poznania potrzeb i problemów naszej społeczności.
Wsłuchując się w Państwa głosy, podjąłem decyzję o kandydowaniu na urząd wójta. Startuję, bo uważam, że nasza gmina ma warunki do tego, aby być najlepszym miejscem do życia. Potrzeba nam do tego przyjaznego dla mieszkańców, nowoczesnego i dobrze zorganizowanego samorządu gminnego.
Trochę o sobie...
Mam 42 lata, jestem rodowitym mieszkańcem Marciszowa i tutaj mieszkam wraz z rodziną. Na co dzień znacie mnie Państwo jako ojca dwójki dzieci, sąsiada, lokalnego działacza społecznego, zaangażowanego w sprawy Gminy i jej mieszkańców.
Jestem osobą aktywną, chętnie podejmującą nowe wyzwania.
Jeśli Państwo mi zaufacie i powierzycie urząd Wójta Gminy Marciszów, dołożę wszelkich starań, aby Was nie zawieść i z pełnym zaangażowaniem realizować będę wszystkie ważne dla rozwoju Naszej Gminy sprawy. Udowodnię, że głos oddany na mnie będzie najlepszą inwestycją w naszą wspólną przyszłość.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze