Pięć drużyn uczestniczyło w turnieju w bule rozegranym w Krzeszowie. Zawodnicy walczyli o puchar sołtysa.
Tor do gry w bule istnieje w zakątku pod topolą przy wjeździe do Krzeszowa od strony Kamiennej Góry. Regularniej rozgrywane na nim są turnieje.
W tym roku w zawodach uczestniczyło pięć drużyn, wygrała ekipa, która przyjechała z Kamiennej Góry.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze