Drużyna Włókniarza Chełmsko Śląskie wygrała turniej piłki nożnej oldboyów im. Staszka Podobińskiego zorganizowany w Lubawce.
Turniej rozegrany został w piątek (1 maja). Zagrał w nim trzy drużyny złożone z zawodników w wieku 35+. Sportowe zmagania wygrał Włókniarz. Kolejne miejsca zajęli: miejscowy Orzeł oraz Czarni Przedwojów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze