Uczestnicy Festynu Rodzinnego i nauczyciele przyrody serdecznie dziękują sponsorom: Nadleśnictwu Kamienna Góra, PTSM Oddział Kamienna Góra, Annie Bogusz i Urszuli Adoy za życzliwość i wsparcie. Dzięki Wam mogliśmy wykazać się swoją wiedzą, bawić się i zdobywać cenne nagrody w Kole Fortuny.
DZIĘKUJEMY - młodzi przyrodnicy Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze, Ewa Skotarczak, Elżbieta Wysoczańska

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze