Jak informuje Sławomir Antoniewski, zastępca burmistrza Lubawki, dzisiaj miasto uzyskało ostatnie odbiory przedszkola przy ul. Mickiewicza w Lubawce.
Nowe przedszkole powstaje w pustych pomieszczeniach szkoły. Po uzyskaniu odbiorów miasto przystąpi do przenoszenia istniejących placówek. Ma się to odbyć w poświątecznym tygodniu. Dzieci powinny przyjść do nowego przedszkola 25 kwietnia.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze