W ramach obchodów Wielkiego Odpustu Krzeszowskiego w niedzielę (14 sierpnia) w nocy odbyła się procesja Maryjna ze świecami.

Wydarzenie rozpoczęło się o 21:00 Apelem Jasnogórskim w bazylice. Wierni idąc ze świecami za obrazem Maryi odmawiali Tajemnice Różańca Świętego. Pokonanie około czterokilometrowej trasy po Kalwarii parafianom zajęło około godziny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze