Uczniowie sześciu klas ósmych pożegnali się dzisiaj ze Szkołą Podstawową nr 1 w Kamiennej Górze. Uroczystość zorganizowano na boisku przy szkole.
Absolwenci pożegnali się polonezem. Chwilę później oddali młodszym kolegom sztandar szkoły i odebrali nagrody.
Najwyższą średnią uzyskała Martyna Sawicka, Adrian Kurkiewicz otrzymał nagrodę burmistrza. Nagrodę ufundował również absolwent SP1 Ryszard Fałek, w przeszłości prezydent Radomia, otrzymał ją Kamil Rosik.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze