W sobotę (23 marca) około 15:30 jednostki straży pożarnej wyjechały do pożaru starej wieży strażniczej przy ulicy Nadrzecznej w Kamiennej Górze.
Dym na tak zwanym "starym więziennictwie" został zauważony przez jednego z mieszkańców okolicznych budynków. Po zaalarmowaniu na miejsce udały się zastępy Państwowej Straży Pożarnej wspomaganej przez Ochotniczą Straż Pożarną z Ptaszkowa.
Jak się okazało paliły się śmieci przez lata nagromadzone w niezabezpieczonym obiekcie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze