Wczoraj wieczorem strażacy wezwani zostali na parking na osiedlu przy ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze. Paliły się samochody.
Strażacy wezwani zostali po godzinie 21. Po dotarciu na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ugasili samochody. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
fot. PSP Kamienna Góra / ogn. Marcin Niemiec
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze