Reklama

Turniej siatkówki w Kamiennej Górze

W sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został drugi turniej drugiego cyklu V ligi dolnośląskich młodziczek w piłce siatkowej. Gospodarzem turnieju był klub KS Sudety Kamienna Góra.

Pierwszy turniej rozegrany został tydzień temu w Świdnicy. Wyniki były podobne do tych sprzed tygodnia.

KS Sudety Kamienna Góra pokonały 2:1 (25:10,23:25, 15:13) KS Olimpię Jawor oraz uległy MKD Polonia Świdnica II 0:2 (20:25, 27:29). Polonia była lepsze od Olimpii wygrywając 2:0 (26:24, 25:9).

Po dwóch turniejach liderem jest Polonia, Sudety zajmują drugie miejscem a Olimpia trzecie.

Trzeci i ostatni na tym etapie rozgrywek turniej odbędzie się za tydzień w Jaworze.

Wyniki dzps.pl

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama