W sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został drugi turniej drugiego cyklu V ligi dolnośląskich młodziczek w piłce siatkowej. Gospodarzem turnieju był klub KS Sudety Kamienna Góra.
Pierwszy turniej rozegrany został tydzień temu w Świdnicy. Wyniki były podobne do tych sprzed tygodnia.
KS Sudety Kamienna Góra pokonały 2:1 (25:10,23:25, 15:13) KS Olimpię Jawor oraz uległy MKD Polonia Świdnica II 0:2 (20:25, 27:29). Polonia była lepsze od Olimpii wygrywając 2:0 (26:24, 25:9).
Po dwóch turniejach liderem jest Polonia, Sudety zajmują drugie miejscem a Olimpia trzecie.
Trzeci i ostatni na tym etapie rozgrywek turniej odbędzie się za tydzień w Jaworze.
Wyniki dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze