Siatkarskie młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozpoczęły drugi cykl rozgrywek V ligi. Pierwszy z trzech turniejów rozegrany został w Świdnicy.
W pierwszym meczu gospodynie MKS Polonia Świdnica II pokonały KS Sudety 2:0 (26:24, 25:11). W drugim spotkaniu KS Sudety Kamienna Góra wygrały z KS Olimpia Jawor 2:0 (25:21, 25:10). Turniej zakończył mecz, w którym Polonia pokonała Olimpię 2:1 (23:25, 25:15, 15:11).
Liderem grupy jest Polonia, drugie miejsce zajmują Sudety, trzecie Olimpia.
Skład KS Sudety Kamienna Góra: M. Lema, J. Korotyniec, I. Szmajdzińska, J. Cybura, O. Dubiel, M. Mitro - N. Mikołajczak, M. Balcerek, L. Mackiewicz, S. Misan, D. Duda.
Kolejny turniej rozegrany zostanie za tydzień (19 listopada) w sali ZSZiO w Kamiennej Górze. Początek o godzinie 10:00.
źródło: dzps.pl / facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze