Nowa sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 1 im. księdza Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze została dzisiaj poświęcona.
Po zimowych feriach do nauki szkole wróciły dzieci z klas I-IV, starsze jeszcze przez tydzień będą się uczyć zdalnie. W pierwszym dniu nauki nową salę gimnastyczną poświęcił ksiądz Piotr Smoliński proboszcz parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze. Życzył młodzieży reprezentowania Polski podczas olimpiad.
Poświęcone zostały również dwie mniejsze sale powstałe na pierwszej kondygnacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze