Druhowie z dwóch jednostek OSP z terenu powiatu kamiennogórskiego pojechali wspierać kolegów podczas działań związanych z pożarem składu opon w Wilkowie.


Akcja strażaków w Wilkowie w powiecie złotoryjskim trwa od 17 czerwca. To tego dnia na składowisku opon wybuchł pożar. Akcja gaszenia i zabezpieczania terenu trwa do dzisiaj.
Dzisiaj do Wilkowa pojechali strażacy z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzeszowa i Chełmska Śląskiego. Wspierać będą kolegów przez cały dzień.
Do Wilkowa pojechało 12 strażaków, po 6 z każdej jednostki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze