Dzisiaj (niedziela, 22 grudnia) młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały półfinałowy turniej. Walczyły w hali ZSZiO w Kamiennej Górze.
Młode siatkarki KS Sudety przegrały oba mecze. KS Sudety Kamienna Góra - MKS Chełmiec Wałbrzych II : 0-2, UKS Gmina Miękinia - KS Sudety : 2-1, MKS Chełmiec Wałbrzych II - UKS Gmina Miękinia : 0-2.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze