Reklama

Podziękowania od Rady Miasta dla burmistrza za współpracę

Przewodnicząca i wiceprzewodniczący Rady Miasta podziękowali za współpracę w ostatniej kadencji.

Na samym początku radni podziękowali burmistrzowi za współpracę. Po raz kolejny doszło do zgrzytu. Janusz Chodasewicz uznał, że jest wzruszony, bo po raz pierwszy otrzymał podziękowania od radnych. Violetta Majak szybko przypomniała, że już takie podziękowania burmistrz otrzymywał.

Podziękowania zostały złożone na ręce burmistrza, zastępcy, sekretarza, radnych, a także kierowników wydziałów w Urzędzie Miasta i ich pracowników. Podziękowania otrzymali też dyrektorzy miejskich jednostek organizacyjnych.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/04/2024 16:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama