Przewodnicząca i wiceprzewodniczący Rady Miasta podziękowali za współpracę w ostatniej kadencji.
Na samym początku radni podziękowali burmistrzowi za współpracę. Po raz kolejny doszło do zgrzytu. Janusz Chodasewicz uznał, że jest wzruszony, bo po raz pierwszy otrzymał podziękowania od radnych. Violetta Majak szybko przypomniała, że już takie podziękowania burmistrz otrzymywał.
Podziękowania zostały złożone na ręce burmistrza, zastępcy, sekretarza, radnych, a także kierowników wydziałów w Urzędzie Miasta i ich pracowników. Podziękowania otrzymali też dyrektorzy miejskich jednostek organizacyjnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze