Reklama

W niecałe dwa dni zebrano 60000 złotych na leczenie i rehabilitację strażaka.

Niecałe dwa dni potrzebne były aby zebrać 60 000 złotych na leczenie i rehabilitacje strażaka PSP Kamienna Góra Kamila Tylutkiego.

Zbiórka założona została i zweryfikowana 15 stycznia około 10:30. Założeniem było zebranie 60 tysięcy złotych w ciągu 90 dni.

Kwotę ustaloną w celu udało się osiągnąć w niecałe dwa dni.

To między innymi wynik zaangażowania środowiska strażaków, piłkarzy i mieszkańców powiatu kamiennogórskiego, którzy samą zbiórkę udostępnili ponad 1 200 razy. W akcje zaangażowała się też Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej. Na liście wspierających Kamila jest ponad 800 osób i instytucji.

Reklama

Zobacz także:

Zobacz także:

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama