Reklama

Podwyżka dla sołtysów

Na wczorajszej (środa, 28 lutego) sesji radni gminy Kamienna Góra zatwierdzili podwyżkę dla sołtysów. Wzrost diet zróżnicowano w zależności od liczby mieszkańców.

 

Do tej pory sołtysi z gminy Kamienna Góra pobierali jednakowe diety w wysokości 200 złotych. Zgodnie z nowo przyjętą uchwałą podwyżki zostały zróżnicowane w zależności od liczby mieszkańców danej wsi. W 15 wsiach do 500 mieszkańców podwyżka wyniosła 100 złotych. W czterech wsiach liczących od 501 do 1000 mieszkańców diety wzrosły o 150 złotych. Natomiast w Krzeszowie, gdzie mieszka więcej niż 1000 mieszkańców, podwyżka wyniosła 200 złotych. Uchwała została przyjęta przy dwóch głosach wstrzymujących się ? Teresy Ciszek i Kazimierza Ogorzałka.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama