Dzisiaj i jutro w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbywają się spotkania podsumowujące turystyczny rok 2023 z PTSM. Biorą w nim udział dzieci z kamiennogórskich szkół.
Turystów uczestniczących w wycieczkach z PTSM było tak dużo, że uroczystość podzielona została na kilka tur. Dzięki temu każdy może otrzymać pamiątkę udziału w szkolnych wyprawach bez ścisku.
Z powodu pogody nie wszyscy mali turyści dotarli dzisiaj na uroczystość. W ich imieniu nagrody odebrała dyrekcja szkoły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze