8 listopada (środa) na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze odbyło się spotkanie robocze Komendanta Powiatowego PSP z Komendantem Powiatowym Policji w Kamiennej Górze oraz naczelnikami Wydziałów tej jednostki.
Głównym tematem spotkania było omówienie ćwiczeń, które odbyły się 21 września na, wtedy jeszcze zamkniętej dla ruchu. drodze S3 przy węźle Kamienna Góra Północ (Ptaszków)
Wnioski z ćwiczeń przedstawili obserwatorzy działań. Swoje uwagi wnieśli funkcjonariusze z Komendy Miejskiej PSP w Legnicy, którzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu działań na drogach szybkiego ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze