Reklama

Podsumowane staże

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze podsumowane zostały staże, które uczniowie odbyli w tym roku szkolnym w Lipsku.

Jesienią do niemieckiego Lipska wyjechały dwie grupy liczące po 30 uczniów przyszłych techników logistyki i spedytorów. Każda z grup przez miesiąc brała udział w stażach zawodowych, a w wolnych chwilach poznawała miasto i okolicę.

Wyjazdy na staże do Lipska to wieloletnia tradycja szkoły. Jesienią wyjechała 26 i 27 grupa. Wyjazdy zorganizowane zostały w ramach projektu ?Nowe możliwości rozwoju zawodowego spedytorów i logistyków" sfinansowanego z programu Erasmus+.

fot. ZSZiO

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama