Bardzo wcześnie w tym roku rozpoczął się sezon nielegalnego wypalania traw.
Wiosenne pożary łąk to jeden z rodzajów pożarów, do których wzywani są strażacy. W tym roku pierwsze wezwania pochodzą z gminy Lubawka. Już w sobotę (17 lutego) miejscowi strażacy ochotnicy gasili pożar traw przy ul. Lipowej. Dzisiaj (czwartek, 22 litego) wspólnie z jednostką PSP gasili pożar traw między torami na dworcu kolejowym.
Wypalanie traw jest nielegalne i niebezpieczne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze