W Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku zorganizowany został konkurs „Polska… Nasza Niepodległa. Wielcy Polacy na trudne czasy. Bohaterowie XIX i XX wieku”. Wzięli w nim udziął uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze.
Agnieszka Kaszuba (klasa IIIa) zdobyła pierwsze miejsce w kategorii rysunku, a Aleksandra Dereń (IIIa) wyróżnienie w kategorii plakatu.
Konkurs zorganizowany został po raz czwarty. Udział wzięło prawie 800 uczniów ze 120 szkół z całej Polski.
Opiekunką uczennic jest Joanna Bodzek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze