W czasie gdy trwała akcja ratunkowa związana z wypadkiem w Krzeszowie, strażacy wezwani zostali do plamy oleju na ul. Kościuszki w Kamiennej Górze.
Okazało się, że zabrudzona jest nie tylko ta ulica. Strażacy zaczęli działania już na skrzyżowaniu ul. Jeleniogórskiej i Chopina. Do akcji na terenie Kamiennej Góry skierowane zostały jednostki OSP z Marciszowa i Pisarzowic.
fot. 998kg.eu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze