W piątek, 9 września, Stowarzyszenie KonwersjA zaprosiło na plac pod kościołem w Krzeszowie na piknik rodzinny.
Z boku placu zapłonęło małe ognisko, na którym dzieci mogły przygotować pianki, banany z czekoladą, chlebki z wcześniej przygotowanego ciasta. Nie zabrakło też ogniskowych opowieści oraz animacji ruchowych i poszukiwania skarbów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze